GENERÁTOR OZONU VirBuster 8000E

Zbavte se rychle nejen virů (COVID-19), bakterií a pylu

Nově najdete v naší nabídce také generátor ozonu VirBuster 8000E, který umí díky velkému výkonu a silnému oxidačnímu účinku O3 zničit viry, bakterie, kvasinky, plísně a jejich spory ve velmi krátké době.

Při delším působení likvidují také hmyz a další parazity. Výhodou je i dokonalé odstranění pachů, jako je například zápach kouře z cigaret, hniloba, pach ze zvířat, atd.

Generátor ozonu VirBuster 8000E má výkon 7000 mg O3 za hodinu, je vhodný pro dezinfekci středně velkých prostor.

Nejlépe jej využijete v bytě, kanceláři, ordinaci, ale též v kadeřnictví a kosmetických salonech nebo při desinfekci motorových vozidel, obytných karavanů.

Zvládne během 20 minut vyčistit interiér automobilu nebo během 90 minut  prostor o ploše zhruba 100 m2.

Podívejte se na video, jak jednoduše používat generátor ozonu   

Co je ozon?


Ozon je plyn, který je složen ze tří molekul kyslíku (O3). Kyslík se v atmosféře obvykle nachází v podobě dvou molekul (O2). Ozon se přirozeně nachází ve stratosféře, kde chrání všechno živé na Zemi před UV zářením. Vzniká působením UV záření na kyslík O2, nebo elektrostatickým výbojem. Ozon je nestabilní plyn, který se samovolně rozpadá na kyslík. Jeho životnost v místnostech se pohybuje mezi 30 až 120 minutami, kdy se samovolně rozpadá na kyslík O2. Rychlost rozpadu je závislá na teplotě, prostředí a dalších faktorech.

Ozon je nejsilnější oxidační prvek. Velmi účinně působí na bakterie a viry. Bakterie jsou jednobuněčné organizmy s jednoduchou strukturou. Ozon narušuje jejich metabolismus vedoucí k prasknutí buněčné stěny a tím ke zničení baktérií. Viry jsou nebuněčné organizmy, potřebující ke svému rozmnožovaní hostitelskou buňku. Vir je tvořen nukleonovou kyselinou a bílkovinným obalem. Ozon narušuje bílkovinný obal viru a tím dochází ke zničení viru. Ozon dokonale likviduje pachy, jako jsou například zápach kouře z cigaret, hniloba, zápach ze zvířat atd.

BEZPEČNOSTNÍ VAROVÁNÍ !!!

V dezinfikované místnosti nesmí být žádní lidé, zvířata ani rostliny!

Nevdechujte a ani nedovolte jiným osobám a zvířatům vdechovat ozon! Hrozí vážné poškození zdraví!

Před použitím si vždy důkladně přečtěte návod a bezpečnostní pokyny při práci s ozonovym generatorem VirBuster 4000E.

NÁVOD A BEZPEČNOSTNÍ POKYNY - GENERÁTOR OZONU VIRBUSTERGenerátor ozonu